hazır web sayfası

           Her gün yeni bir teknolojinin geliştirildiği günümüzde insan hayatını değiştiren her alanda değişim ve gelişim söz konusu olmaktadır. Bu değişimden etkilenen en önemli alan ise reklam, tasarım, pazarlama ve web tasarım alanlarıdır. Yetiş yazılım tarafından hazırlanan hazır web sayfası tasarımları, son teknolojinin en önemli ürünlerini oluşturmaktadır. Firmanın hazırladığı tasarım örnekleri muadilleri arasında oldukça farklı ve özgün özellikler taşımaktadır. Bunların başında mobil cihaz uyumu gelmektedir. Yetiş yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanan web sayfası temaları hem kurulum, düzenleme ve geliştirme noktasında; hem de sitenin takibi konusunda mobil cihazlara bağlı kalmanın önüne geçmektedir. Böylece site içerisindeki bilgiler hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinden kolayca takip edilebilir ve düzenlenebilir. Yetiş yazılım firması uzman tasarım kadrosu tarafından hazırlanmış olan Türkçe dinamik yönetim paneli, site yönetimini yapacak kişinin de kolay ve pratik bir şekilde çalışmasını sağlar. Firma tarafından satılan hazır web sayfası şablonları seo alt yapısı ile birlikte teslim edilmektedir. Bu da site içeriğinin çok daha hızlı bir şekilde indexlenmesini sağlamaktadır. Yetiş yazılım web teknolojileri uzmanları, site tasarımlarını teslim ederken hem site yönetim panelini hem de kurumsal e-mail paketini ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. Kurumsal e-mail paketi ise firmaların çalışan ve müşterileri arasında kurumsal bir bağ oluşturarak, marka ve firma saygınlığı sağlamaktadır. Bu da firmanın hem daha çok müşteriye hem de kalıcı müşteriye sahip olmasına katkıda bulunur.

hazır dernek sitesi

          Yetiş yazılım firması tasarımları arasında bulunan hazır dernek sitesi örneklerinin tamamı Türkçe dinamik alt yapıya sahip olan yönetim paneline sahiptir. Bu yönetim paneli sayesinde site yönetimi yapacak kişi düzenleme, ekleme ya da çıkarma işlemlerini zorluk çekmeden yapabilir. Yetiş yazılım tarafından hazırlanan hazır dernek sitesi temaları özellikleri arasında önemli bir tanesi de mobil uyumlu olmasıdır. Sitenin hem düzenleme hem de izleme noktasında mobil uyumlu olması, satın alınan tasarımın siteye veri ekleme, siteden veri kaldırma, fotoğraf ve video ekleme noktalarında imkan sunmaktadır. Satın alınan her hazır dernek sitesi tasarımı mobil cihazlar üzerinden düzenlenebilir ve izlenebilir özelliktedir. Bu da çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Tercih edilen tüm hazır dernek sitesi tasarımları sınırsız sayıda sayfa ekleme olanağı sağlamaktadır. Bu da dernek tanıtımı, kampanya paylaşımı ve dernekle ilgili bilgi paylaşımı yapılan sayfaların sınırsız sayıda eklenebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca site içerisine sınırsız sayıda fotoğraf ve video ekleme olanağı sağlanmaktadır. Bu da istenilen paylaşımların çok daha etkili hale getirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca yüklenen fotoğraf ve videolar ile foto albüm ya da video albüm hazırlama imkanı sunulmaktadır. Bu da dernek tarafından yapılan projelerin çok daha görsel ve etkili bir şekilde tanıtılmasını sağlamaktadır. Siteye eklenen ilan, haber ve görseller vitrin özelliği kullanılarak ana sayfa üzerinde çok daha etkili bir şekilde paylaşılabilir. Yetiş yazılım deneyimli ekibi tarafından hazırlanan hazır dernek sitesi tasarımları tamamı aynı zamanda hem seo hem de sosyal medya alt yapısı ile birlikte teslim edilmektedir. Bu özellikler, site içerisindeki bilgilerin hem kolayca paylaşılmasını hem de arama motorlarında çok daha üst sıralarda indexlenmeyi sağlayacaktır.  Yetiş yazılım dernek sitesi teması içerisine eklenen iletişim sayfası google maps entegrasyonuna sahip olup; dernek konumunun kolayca bulunmasını sağlar.

yetiş yazılım

           İnternet sitesinden tercih edeceğiniz tüm hazır site şablonları Yetiş Yazılım profesyonel ekibi tarafından hazırlanmıştır. Satın aldığınız zaman siteniz aynı gün mesai saatleri dahilinde teslim edilecektir. İçeriklerinizi profesyonel yönetim panelinden hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Web sitenizin Google arama motoruna bildirimi firma tarafından bedelsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Satın almak ve Sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web sitesi: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.